Connect with us

Hi, what are you looking for?

Policia e Kosovës, sot më 12.01.2021, rreth orës 15:10, ka pranuar një informacion se në fshatin Babush të Lipjanit ka shpërthyer një zjarr në një...

Xhamia në fshatin Banullë të Lipjanit rrezikohet nga përmbytjet prej reshjeve të ditëve të fundit.

Në takim me Shtabin për Menaxhimin e Fatkeqësive Natyrore diskutuam për situatën e krijuar nga vërshimet në komunën e Lipjanit si dhe kërkova mobilizim dhe...

Super Liga Klubi T P
4 Gjilani 18 29
5 Feronikeli 18 23
6 Arbëria 18 21
7 Trepça'89 18 21
8 Llapi 18 20
Liga e Parë – Grupi B Klubi T P
1 Flamurtari 14 23
2 Ulpiana 14 23
3 Vitia 14 23
4 Ferizaj 14 19
Java 17: 10.12.2020 13:00
1:2
Java 18: 14.12.2020 13:00
1:1
Java 13: 29.11.2020 13:00
4:0
Java 14: 05.12.2020 13:00
2:1
EUR EURO 1
ALL Albanian Lek 123.7940
MKD Macedonian Denar 61.6930
CHF Swiss Franc 1.0768
TRY Turkish Lira 9.0389
GBP British Pound Sterling 0.8889
USD US Dollar 1.2092