Banorët e Resinocit ankohen se s’u paguan për parcelat, paralajmërojnë protesta - koha.net

Raporti për Liritë Fetare: Kosova ka nevojë për një Ligj të ndryshuar - rtklive.net

Katër të vdekur dhe 113 raste të reja me COVID-19 - zeri.info

KDI: Prishtina dhe Lipjani komunat më transaprente - kosovapress.com

Adnan Rrustemi, kandidati i VV-së për deputet nga Lipjani - indeksonline.net

Raporti i fundit nga IKSHPK: 4 viktima dhe 113 raste të reja me COVID-19 - kosova-sot.info

113 raste pozitive me COVID-19 regjistrohen në Kosovë - kallxo.com

Lipjani plus 3 raste me Covid-19 - lipjaninews.com